top of page

Грижі

 Симптоми:

  - больові відчуття в області локалізації грижі
  - наявність випинання, яке може то з'являтися то зникати
  - у деяких випадках відрижка, нудота, блювання, запори 

 Наслідки без лікування:

 

- Ущемлення грижі живота вважається найчастішим і найнебезпечнішим ускладненням. При цьому внутрішні органи, що вийшли в грижовий мішок, перестають вправлятися і піддаються здавленню. Основна клінічна ознака защемленної грижі - поява гострого болю в місці її виходу. Ситуація потребує негайного хірургічного втручання. 
- Копростаз, або, іншими словами, каловий застій у грижовому мішку розвивається внаслідок ослаблення перистальтики кишки. Симптоми наростають повільно. Пацієнти пред'являють скарги на затримку стільця, загальне нездужання, невиражені болі, нудоти. Грижове випинання має мʼяку консистенцію і повільно збільшується в розмірах.

 

 Лікування:

Лікування гриж у нашій клініці проводиться на новітньому обладнанні, за сучасною методикою. Лапароскопічна герніоалопластика дозволяє провести операцію максимально безпечно для пацієнта, через 3 проколи по 0,5 см у передній черевній стінці. Грижові ворота зміцнюються проленовою сіткою. Що назавжди виключає верогідність рецидиву грижі.

 Ваш шлях до лікування:

Ви звертаєтеся до нашої клініки, де лікарі-професіонали, обстежать вас, поставлять правильний діагноз і призначать лікування, а при необхідності прооперують. 
Ви приходите до лікарні в день операції. Хірург та анастезіолог ще раз оглядають вас. У точно призначений час проводиться операція на новітньому обладнанні. Операція триває 1 годину під загальним наркозом. Післяопераційний період, який триває 3-4 дні, пацієнт проводить у комфортабельному стаціонарі під цілодобовим наглядом медичного персоналу. Після операції практично відсутні болі, невеликі проколи забезпечують прекрасний косметичний результат.

 

 Контакти:

 

Записатися на прийом до спеціалістів нашої клінки ви можете за телефоном (066) 139-36-10.
Або ви можете залишити заявку, і наші оператори зв'язалися з вами найближчим часом.

bottom of page